25 Ağustos 2011

Body Mist! Bu body mist'i (aslında vücut spreyi desek de olur,kimse küsmez yani.) Gratis'ten aldım.Yine Gratis'in dönemsel getirdiği ürünlerden biri olduğunu düşünüyorum.Beğenilirse devam edebilirler tabi ama çok da beğenilecek bir yanı yok açıkçası.

Vücut spreyi olayını çok gerekli bulmadığım için böyle düşünüyor da olabilirim.Fakat ürün bir vücut spreyinin sahip olması gereken özelliklerden hiç birini taşımıyor.Ne nemlendiriyor,ne serinletiyor,ne de kalıcı bir koku bırakıyor.Kalıcı koku istiyorsan git parfüm al diyeceksiniz ama bunun kokusu gerçekten sıktıktan bir kaç saniye içinde hayal meyal anca alınıyor.

Bundan önce The Body Shop-White Musk vücut spreyi kullanmıştım.Kokusu bunun kadar güzel değildi ama en azından kalıcıydı.Alınmayan kokuyu kim ne yapsın.

Bu arada Summer Fruits (veya Pink Summer Fruits) diyerek galiba hafif bir koku olduğunu belirtmek istemiş.Çünkü belli birşeyin kokusu değil.Spreyin bir de glitter özelliği var.Yukarıda gördüğünüz üzere çok abartılı durmuyor.Simli pullu parlak şeyleri hiç sevmememe rağmen ben bile bununla dışarı çıkabilirim.Sanki hafif bir high-lighter efekti veriyor.

Bu ürünü bir daha alır mıyım? Almam.Çünkü The Body Shop varken böyle maceralara atılmaya gerek yok.

Son olarak not:Sıkınca biraz kaşındırıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...