26 Ağustos 2011

M.A.C Girlie!


M.A.C Girlie neden aldığımı çözemediğim ürünlerden biri.
Genelde far sürmediğim halde süresimin geldiği bir anda raftan öylesine çekip almıştım ve dışarıdan görünen haliyle rengi çok güzeldi.Pudra rengi kıyafetlere uyum sağlar diyerek daha bir heveslendim ve hevesim ancak eve gelene kadar sürdü.


 Eve geldiğimde gözümde denedim,kolumda denedim,elimde denedim,ama Girlie hiç oralı olmadı.Sonra baktım  renk verebilmek için farı oyuyorum -zaten çok hafif yapılı- gittim Urban Decay PP aldım.Böylelikle Girlie ile aramızdaki buzlar biraz olsun eridi.


Girlie'den önce Satin serisinden Juxt,Grain ve Haux renklerini kullanmıştım.Onlar da serinin tamamı gibi hafif yapılıydı ama primer sürmeden renklerini verebiliyorlardı.Bunun primer sürmeden 5 kez parmakla sürülerek üstünden geçilmiş hali yukarıdaki gibi.Yani allık olarak kullansanız yadırganmaz.


 


Kedimin tırmaladığı yerin üstünde kalan kısımdaki primer'sız haliyle alttaki hali arasında da öyle "aa inanılmaz" dedirtecek bir fark yok.Urban Decay'i bulamadım.Galiba evden kaçmış.O yüzden body lotion sürüp primer taklidi yaptırdım.Ama Urban Decay PP da aynı rengi veriyor.Ne eksik ne fazla.


Bir de ben bu farı fırçayla sürmüyorum.Dokusu inanılmaz hafif olduğu için fırçaya aldığım farın yarısı oraya buraya saçılıyor.En iyi sonuç parmakla sürünce alınıyor.

Bir daha alır mıyım?Hiç sanmıyorum.Satin serisi pek bana göre değil.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...