23 Eylül 2011

NARS Orgasm !Kimi iyi kimi kötü bir sürü ürün hakkında görüş bildirdikten sonra efsane allık NARS Orgasm'den bahsetmemek olmazdı.Çünkü o kesinlikle,iyi ve kötü olarak ikiye ayrılan ürünlerin iyi tarafının ilk sıralarında bulunuyor!


NARS Orgasm allığı hemen hemen herkes bir kez olsun duymuştur.Birçok film yıldızının da tercih ettiği bu ürünü almak uzun süredir aklımdaydı.(Eksiğim yok fazlam var film yıldızlarından zaten...)

Fakat evdeki kullanılmayan allık yığınına baktıkça içim acıdığı için bu zamana kadar erteledim.

Sonunda NARS Orgasm'e kavuştum,kullanılmayan allık yığını aynen duruyor.


Yukarıdaki resimde dokusunun ne kadar hafif olduğu biraz belli oluyor gibi.Ama dokunmuş biri olarak da söyleyeyim çok hafif bir yapısı var.

Orgasm,içinde koca koca simler barındıran bir ürün değil.(Koca koca simler olan versiyonunu isteyenler de NARS Super Orgasm'a göz atabilir.)Sürüldüğünde doğal ve sağlıklı bir görüntü vermesinin en önemli sebebi de bu.


Bu duruşu akşam aydınlık bir ortamda çektim.Gün ışığı değil.Bu da gün ışığında flaşsız çekilmiş olanı.

Allığın dokusu o kadar hafif ki bu görüntüyü parmağımla 4-5 kez bastırarak sürdüğümde elde edebildim.Yani makyaj konusunda çok çok acemi bile olsanız ilk fırça darbenizde bariz bir hata oluşturmanıza izin vermeyecek türden bir ürün.

Ben Orgasm'i Ecotools Bamboo Powder Brush ile kullanmayı düşünüyorum.Fondöten fırçasıyla pudra,pudra fırçasıyla allık sürmeyi seven ters biri olduğumdan siz beni boşverip normal bir allık fırçası da tercih edebilirsiniz.Ama yine Ecotools fırçalarını şiddetle tavsiye ederim.

Giderayak not:Güzeller güzeli efsane allığıma NARS Bağdat Caddesi şubesinden 65 TL karşılığında kavuştum.Drugstore markalarının fiyatlarıyla kıyaslayınca daha bir ucuz görünüyor. 

4 yorum:

 1. benim favori allığım üzerine bir postta yapmayı ben düşünüyorum :)
  ara ara unuturum ama elim yine narsa gider

  YanıtlaSil
 2. sabırsızlıkla bekliyorum çünkü sanırım sürmeyi çok beceremiyorum bunu ben.herkeste durduğu gibi güzel durmadı niyeyse:)
  biraz başka teknikler okuyup feyz alırım bari:))

  YanıtlaSil
 3. Şu NARS orgasm'ı ne zaman deneyeceğim acaba her blogda var herkes övüyor ben de kendi blogumda deneyip yazmak istiyorum artıııkkkk :)

  piyanomunnestertuslari.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. hemen hemen olsun.ki biz de okuyalım :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...