13 Eylül 2011

Rimmel Colour Show Off ""Have Fun"" LipstickRimmel Colour Show Off serisinden birkaç tane ruj aldım,sanırım bu en sonuncusuydu.Aslında hemen hemen aynı tonlarda bir sürü başka rujum var.Fakat bu ruj hem kıvamı hem de dudakta bıraktığı his açısından şahane bir ürün olduğu için rengi ne olursa olsun alınmaya değer.


Rengin adı Have Fun.İlerleyen günlerde serinin hepsini toplu halde swatchlamayı düşünerek bu post'u biraz ertelemiştim.Ama erteleme kavramının sonu olmadığı için bir yerden başlamak gerekiyor.


Rujun pek şirin pembe kapağını çıkardığınızda karşınıza böyle bir görüntü çıkıyor.Göründüğü kadar turuncumsu değil aslında.


Bileğime sürerken en az beş kez üzerinden geçmişimdir.Hafif bir sürümü var.Bir kez sürüldüğünde belli belirsiz görünüyor fakat birkaç kez üzerinden geçildiğinde (bileğime yaptığım kadar değil elbette) tam rengini veriyor ve dudakta harika bir görüntü oluşturuyor.Üstteki resmi gördüğünüzde "Ne alaka?" demeniz çok normal.Çünkü diğerlerini odanın ışığında çektikten sonra rengi tam olarak vermediğini gördüğüm için dudağımı gün ışığında çektim.Yani rujun bileğimden ziyade dudağımdaki duruşunu dikkate alabilirsiniz.

Pek çok övgüyü hakeden bu güzel rujun tek kötü tarafı kusurları örtücü bir niteliğe sahip olmaması.Hafif mat bir yapısı olduğundan dolayı bakımsız dudakları 10 kez daha bakımsız gösterebilir.O yüzden dudağının düzenli bakımını yapanlar bile ruju sürmeden 5 dakika kadar önce altına hafif bir lip balm geçerlerse çok daha güzel bir görüntü elde ederler diye düşünüyorum.

Tekrar alır mıyım?Kesinlikle evet!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...