19 Kasım 2011

Flormar Oje Kurutucu !


Yatarken oje sürmeyi seviyorsanız tırnaklarınızda oluşan çarşaf izlerine de yabancı değilsinizdir.Ben bunu kullanmaya başladıktan sonra o lanet görüntüyü unuttum.Artık güne elimde aseton,cinlerim tepemde başlamıyorum.

Bundan önce Kalyon'un oje kurutucusunu kullandım.Hangi akla hizmet öyle bir ürün yapmışlar hala çözemedim.Sanki tırnaklarınıza yağ sıkıyormuşsunuz gibi bir kıvamı var.Ve o yağ da öyle olduğu gibi kalıyor.Ne bir uçma ne bir emilme hiç birşey yok.Madem sıktıktan sonra hiç bir yeri ellemeyeceğim o zaman adam gibi beklerim kendi kendine kurur oje zaten.(Atarlı bir ürün tanıtımı oldu,nasıl doluymuşum.)

Flormar'ın oje kurutucusunu Kalyon'u başarısız ürünler mezarlığına naklettikten sonra aldım ve bir daha da değiştirmeyi hiç düşünmüyorum.

Hatta büyük kutuyu ilk aldığımda evden "manikür salonu açıyormuşsun hayırlı olsun" tadında yorumlar almış olsam da düzenli kullanım sonunda (öyle ya da böyle bu oje sürülüyor tabi) o devasa kutuyu bitirdim.

İkincisini almak için gittiğimde büyük kutunun artık üretilmediğini söylediler.Ben de mecburen küçük olanını aldım.Artık doğru mu yoksa "bizim mağazada yoksa artık üretilmiyordur" tarzında bir mağaza görevlisi klişesi mi bilemiyorum.

Ürünün artılarını sayıp konuyu bağlayalım:

**Kokusu harika.Limon ve fıstık yağı içeriyor.

**Gerçekten çabucak kurutuyor ve ojeyi daha parlak hale getiriyor.

**Sürdükten sonra elinizde hiç bir kalıntı,yağlılık,yapışkanlık vb. bırakmıyor.Sürdüğünüzü sadece kokusundan anlayabiliyorsunuz.Hemen uçuyor.

**Fiyatı da aşağıda görüldüğü gibi uçuk değil.Çok çok uygun.Tekrar alır mıyım?Kesinlikle!!!

4 yorum:

 1. ay hayırr benim büyük şişem bitmek üzere:( koskocaman şeye 8.90 tl vermiştim hem de:(

  YanıtlaSil
 2. artık küçüğe o kadar para vericez gibi duruyor:(

  YanıtlaSil
 3. Kuşummm kandırıklamışlar seni.. =) Daha dün aldım büyüğünü hemde raflar dolusu vardı..

  YanıtlaSil
 4. bunu bana demicektin bebeğim demicektin:))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...