01 Kasım 2011

Mary-Lou Manizer !


Uzun zamandır ihmal ettiğim bloguma (neyse ki kendi kendime konuştuğum için kimse ihmal ettiğimi fark etmedi.) en sevdiğim highlighter'la dönüş yapmak istedim.


Mary-Lou ablayı çaya çorbaya herşeye kullanıyorum.Zaten kendi de orjinalinde çok işlevli bir ürün.Gerçi olmasaydı bile kendimiz bulurduk,nedir yani...

Ben ten makyajımı yaptıktan sonra öncelikle kaş altlarıma ve elmacık kemiklerimin üzerine sürüyorum.Elmacık kemiği yönünden fakir olduğum için güzel bir aydınlık vererek öne çıkartıyor gibime geliyor.Kaş altlarıma sürerken beyaz tonlu highlighter'larda olduğu gibi sakına sakına değil bolca sürüyorum.Taşmasını veya gözkapağımın üzerine gelmesini çok önemsemiyorum çünkü far olarak sürüp çıksanız bile (zaten kendileri de söylemiş eyeshadow olduğunu.) hiç sırıtmaz,gayet aydınlık ve fresh durur.Tonu gün ışığında ve yapay ışıkta çok değişim göstermiyor.Yani aşağı yukarı her zaman yukarıdaki gibi.

Ben şahsen beyaz alt tonlu highlighter sevmediğim için (gece makyajıyla belki ama gündüz makyajında feci abartılı durduğunu düşünüyorum.) bu ürünü o yüzden de çok sevdim.Alt tonu sarı,fakat altın sarısı highlighter'lar gibi değil.Çok doğal ve sanki gün ışığı parlaklığı sağlıyor gibi duruyor.


Bileğimi biraz daha bol ışıkta nasıl durduğunu göstermek için çektim.Işık ne kadar çok olursa olsun ürün doğallığını yitirmiyor.Her zaman formda!


Bir de Mary ablanın en güzel özelliği içerisinde başımızın belası Paraben bulundurmaması.İçinde paraben bulundurmayan diğer The Balm ürünleri için Gratis'i ziyaret edebilirsiniz.

Son not:Yurtdışı alışveriş yasağından sonra ayrı kaldığımız The Balm ürünlerini şu an sadece Gratis'te ve Strawberry'de bulabiliyoruz.Bu ürün Gratis'te 39-40 lira civarıydı.Strawberry'de 65 lira.Ellerinizden öper!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...