17 Kasım 2011

Maybelline Dream Touch Blush !


Bu allık hakkında çok fazla bir şey söylemeye gerek duymuyorum.(Uu böyle girince de çok sinirli bi hava oldu.)

Bundan önce köpük olanını (Maybelline Dream Mousse Blush-Peach Satin) kullanmıştım.Ki düzenli olarak en uzun süre kullandığım ürünlerdendi.

Üniversitedeyken orda burda yolda her yerde uyuma ihtiyacı hissettiğim için bulaşacak diye ten makyajı yapmıyordum.Yalnızca Dream Mousse Blush gayet canlı ve sağlıklı bir görüntü sağlıyordu.Fakat bu ürün ondan oldukça farklı.


Köpük allık çok hafif dokulu olduğu için daha güzel yayılıyor ve doğal bir görüntü sağlıyordu.Bu allıkta o etkiyi bulmak çok zor oluyor.Parmakla sürüp dağıtsan olmuyor,fırça hiç olmuyor falan velhasılı zor ve riskli bir ürün.

Kodu falan da yok,hiç bir şey yazmıyor üstünde.Yere düşürmüştüm de ondan bir tarafa toplanmış.Oda ışığında flaşsız.(Tabi ben rengi göstermek için haldır huldur sürdüm,biraz daha hafifini düşünün.)Bu da flaşlı hali.Aslında biraz daha koyu tenlilere ışıltılı bir hava verebilir.Ama çok çok dikkatli kullanılırsa.Zira saniyeler içinde maymuna çeviriyor.

Tekrar alır mıyım?I ıhh.Almam.

2 yorum:

  1. ben köpük olanınını kullanıyorum, soft plumdı galiba rengi ve çok güzel gerçekten. kremi merak ediyordum ama yağlı bir cilde fazla duruyor

    YanıtlaSil
  2. köpük olan inanılmaz güzel.her rengi çok hoş duruyor çünkü hafif ve doğal bir kıvamı var.ama bu cidden hem yağlı cilde fazla hem de biraz da iddialı.köpüğe devam:)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...