24 Kasım 2011

Rimmel Glam'Eyes Quad Eyeshadow-Smokey Brun !


Watsons'ı artık en çok Rimmel için seviyorum.

Neredeyse tüm rujlarını topladıktan sonra son takıntım olan yüz kontürleme meselesini biraz çalışmak için (ciddiyete bak,göz yaşartıcı) bronzer almaya karar verdim.Bronzer'ı aldıktan sonra Watsons'ın 30 TL'lik alışveriş yapana ışıklı ayna 17,50 TL kıyağını görünce bir şey daha alayım ne alayım derken bunu buldum.

Rimmel da iki ürün alana clutch çanta veriyordu bir de onu aldım.(Neler olmuş neler.) Her neyse gayet karlı bir alışverişin ardından kaptım malzemelerimi geldim.


Dokuları o kadar güzel ki ne çok sert ne çok yumuşak.Toz toz da olmuyor,sürmek için kazımak da gerekmiyor.Pigmentli olması da ayrıca güzel.

Ben çok sevdiğim bir kahverengi farımı krem far yapıyorum diye rezil ettikten sonra çok parlak olmayan kahverengi far arıyordum.Bu tam aradığım gibi bir ürün oldu.İçinde devasa simler yok.Rengi güzel.Daha ne olsun.


Renkleri daha iyi görebilmeniz için farları sürmeden koluma M.A.C Fix + sıktım.Yani normalde bu yoğunluğu elde edebilmek için daha çok kez sürmek gerekebilir.Onu bilemiyorum.


Bunlar da flashlı halleri.Günlük makyaja bile çok iyi gidebilecek tonlar.

Kendi sitesinde diğer renkleri de var.Ben bundan sonra da mor'lu olanı almayı düşünüyorum.Yani tekrar alır mıyım sorusuna koca bir "evet" diyorum!

2 yorum:

  1. bu farı aldığım gün çöpe attım berbat kokuyordu

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. aa benimkinde hiç yok öyle bi koku bozuk olanı mı denk geldi acaba ?

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...