25 Aralık 2011

M.A.C Blushcreme - Ladyblush


Uzun süredir attım atıcam kontenjanında bekleyen bu postu artık ertelememeye karar verdim.Neticede her post bir gün atılmaya mahkumdur.
(Evet bu sözü bir yere yazalım,güzel oldu.)M.A.C 'in Blushcreme serisinden olan Ladyblush'ı krem allık almaya karar verip araştırırken bulmuştum.

Bloglardaki swatchlarda çok güzel görünüyordu.Fakat benim blogumda diğer bloglardaki kadar güzel görünmüyor.Ya ışıktan ya telefondan bilemiyorum gerçek rengini tam göstermedi.(Utandı heralde yavrum.)

Burada çok şeftali tonlu gözükse de aslında pembe ve şeftali karışımı bir allık.Pembe azıcık daha baskın.Mayıstan beri yoğun olarak kullanmama rağmen ancak bu kadarını bitirebildim.Rengini çok güzel ve yoğun veriyor.Yoğun vermesinden dolayı hata yapmaktan korktuğum için M.A.C 187 fırçayla sürüyorum.Parmakla eşit dağılmıyormuş gibime geliyor.Bu resmi dikkate almayın.Hatta görmemiş olun.Eğer aklınızda bu allığı alma fikri varsa diğer bloglardaki resimler daha net karar vermenizi sağlayacaktır.Bu biraz daha gerçeğe yakın.Rengi o kadar doğal ve güzel ki toz allık kullanmayı daha çok sevmeme rağmen bundan vazgeçemiyorum.Bitince tekrar alır mıyım?Tekrar tekrar alırım.
O yüzden cupcake tahtına oturmayı da haketti.
Yanaklarınızdan öper!

2 yorum:

 1. Yazıyı okuduktan sonra diğer bloglardaki fotoğraflarına baktım.
  ne kadar güzel bir pembe tam lady yani.
  ben cesaret edip hiç krem allık kullanmadım.
  sanırım yapablirim dediğim zamanlardayım tamda :)

  YanıtlaSil
 2. aslında krem allık makyaj yapmak istemediğimiz bi günde fondotensiz ciltte harika duruyor.toz allık o doğallığı bozuyor.yani böyle bir artısı da var.kesinlikle kullanırsın ve çok çok tavsiye de ediyorum:))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...