06 Aralık 2011

Vanilya Club kutum hoşgelmiş!


Sabah kargocunun "kapının önündeyim." telefonuyla güne başlayınca biraz sinirlendim.Hiç sevmem uyandırılmayı.Ha ama illa uyandırılacaksam sonrasında bir hediye olması fena olmuyormuş.Denedim,gördüm.Vanilya Club kutusu sinir minir bırakmadı.


En dıştaki siyah kutuyu açınca bir de bu kutu çıkıyor.Ben matruşka'ya bağlayacak diye biraz korktum ama neyse ki bu sonmuş.


Gönderdikleri cicilere bayıldım.İçinde gerçekten hiç lüzumsuz bir şey yok.Hepsi belki bugün değil ama bir gün mutlaka ihtiyaç duyacağım şeyler.(Burada ne demek istediğimi kendim de anlamadım.İhtiyaçlarla ilgili bir şey sanırım.)


1.Sürdüm.Güzel.Kolay emiliyor.Belki nemlendiricim bitince deneyebilirim.

2.Bunu ilk gördüğümde (aşağıda kendi kağıdının resimlerini çektim.) oje sandım.Cahillik başa bela.Meğer bakım yağıymış.Kokusu harika.Daha sürmedim.Yağ ve yağlı şeyler sürmeyi de pek sevmem.Çok çok memnun kalırsam alırım.

3.Sürüldüğü gibi emiliyor.Çok hafif bir kıvamı var zaten.Mine çiçeği demişler ama kokusu baya limon.(Duyan da sanır her gün mine çiçeği kokluyorum.)

4.Bunu sürdüm.Hatta bir kaç saattir ara ara tazeliyorum.Plumper denen her şey gibi bu da plumper değil.Ama rengi harika.Pembe-mor arası ışıltılı çook hafif bir tonu var.Sürerim bitene kadar.Bir daha alacağımı sanmam.

5.Bunu daha denemedim.Kıvamına baktım parmağımla.Baya koyu.

6.Harika ötesi bir koku.Bununla duş almadığım için şimdilik sadece kokusu hakkında yorum yapabiliyorum.Muz çok baskın değil.Hatta ben hiç alamadım.Ama hindistan cevizi harika.Alırım galiba bir daha bundan.

7.Bu tırnağa sürülüp sonra ovulan bir tırnak güçlendiricisi.İçinde minik toplar var.Kokusu da pek hoş.Yaptım ama tabi güçlendirip güçlendirmediğini zamanla görüciiz.


İşte bu benim oje sandığım çok amaçlı yağ.Deneme boyu fısfıslı değil.Aynı oje şişesi gibi kapaklı.
Kokusu harika.İçinde bol miktarda altın rengi ışıltı(sim desem tam sim değil daha küçük bişiler) bulunduruyor.


Böyle kullanılıyormuş.İlginç şeyler tabi.


Vanilya Club kutumu da deşifre ettikten sonra aynı türdeki bir başka yazı için öbür ayın kutusunu beklemeye başladım.Bakalım onda neler olacak?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...