28 Ocak 2012

Yine bir Vanilya Club yazısı !


Sevgili okuyucu,eğer sana da Vanilya Club yazısı okumaktan öğğh geldiyse başka bi post'a geç.Çünkü haklısın.Yerden göğe kadar.

Ha ama diyorsan "dayanırım,okurum,neler okudum da kusmadım ben." o zaman devam et.Kutu falan da süsledim hem onlara da bakarız.


Bu geçen ayın Vanilya Club kutusu.

Kendimi bildim bileli çöpe kutu atamıyorum.
Artık evdeki kutu yığınına koyacak şey de bulamıyorum.Hatta kutulara koyduğum şeyleri unutup yıllar sonra gördüğümde şaşırıyorum.Ama benim bu obsesyonumdan bağımsız olarak Vanilya Club kutularını sanıyorum kimse çöpe atmamıştır.

Geçen ayki siyah kutunun içinden çıkan esas kutunun üstündeki logoyu kapatıp günlük kullanıma hazır hale getirmek için ne yapsam diye düşünürken evdeki artık keçeler aklıma geldi.

Keçeden cupcake kesip silikon tabancasıyla önce birbirine sonra kutuya yapıştırdım.Ama üstünü süslemek için hiç birşey bulamadığım için biraz çıplak kaldı.Artık onu da hallediciiz yakında.


Bu ayki kutuyu da evde yıllardır duran ve kimsenin nerden koptuğunu bilmediği beyaz bir ponpon ve Serrose 'un cicilerinden aldığım gelin-damat ayıcıklı bantla süsledim.Yine sadık yarim silikon tabancasıyla tabi.


Vanilya Club bu ay bunları göndermiş.

1.Vanilya Club kutusu almayanlar muhakkak görmüştür başka bloglarda bu ışıklı ve aynalı lipgloss'u.Ben ayrıca çekmedim.Üşendim.Güzel bir ürün.Hoş.Karanlıkta ruj sürme hobisi olanlar için kullanışlı olabilir.

2.Kırmızı oje sevmediğim için sürmedim.Fikrim yok.Ama Alessandro iyi bir abiye benziyor.Herhalde kalitelidir.

3.Kokusu şahane.Kıvamı da güzel.Bıraktığı his de.Alırım galiba bundan tekrar.

4.Hiç bir ürünü bitirmeden çöpe atmam.Sevmesem bile alerji yapmıyorsa veya tarihi geçmemişse değerlendiririm.Ama bunu bitmeden çöpe attım.Çünkü sürdükten sonra daha tam olarak dağıtmayı bile beceremeden beyaz beyaz toplanmasından ve nemlendirme namına hiç bir şey yapmamasından nefret ettim.Elde beyaz kalıntılar oluşturmaktan ve onları çıkarmaya uğraştırmaktan başka bir işlevi yok.Başka bloglarda böyle bir şikayet görmedim.Ya bana gelen ürün bozuktu ya da kimse takılmadı bu soruna.Öyle oldu yani.(Çok doluymuşum.)

5.Kullanması için anneme verdim.Fikrim yok.

6.Güzel bir maske.Yani pek bir şey farketmedim ama güzeldir herhalde.


Kutunun içinden çıkan kurdeleyi de ördüğüm amigurumi bebeğe hediye ettim.Sevindi gariban.


Bunlar da broşür vb.kısmı.


Şimdi gelelim sonuç kısmına.

Biliyorsunuz Vanilya Club kutusunun aylık ücreti 15 TL'den 35 TL'ye çıktı.Daha iyi hizmet verebilmek için.(Serbest çağrışım:Pamuk Prenses'e "seni daha iyi görebilmek için yavrum" diyen kurt.)

35 TL olan Vanilya Club kutusu nasıl bir şey olacak bilmem ama bu ayki kutu kesinlikle "15 TL'ye anca bu kadar " kutusuydu.

Ben pek bir soğudum.Devam edemiciim.Siz selam söyleyin şubat kutusuna...

6 yorum:

 1. Ay sen beni öldürcen kız? çok güldürdün yine. Bayılıyorum yazılarına..Çoook kutu postu okudum ama böyle seve seve okuduğum olmamıştı:)

  Benim çekilişe de beklerim

  YanıtlaSil
 2. "ben kusmam okurum" diyip kendine güvenen pişman olmuyo demek ki:))
  çok teşekkür ederim canım benim beğenmene çok sevindim.
  senin çekiliş de süpermiş bir katılım yapiym belki şansım güler:))

  YanıtlaSil
 3. serbest çağrışımın çok serbest kalmış yanlış yerlere gitmiş,o kurt seni daha ii görebilmek içini zavallı minicik kırmızı başlıklı kız'a söylüyordu bebeğim :)) Ama çok duydum bu vanilya club'u öğğğğ geldi cidden,ama yazılardan değil kutudan.Hele senin yazılarından hiç öğğğğğh gelmez oku oku doyamıyorummmmm :D <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. özimm vanilya club'tan çıkmanın üzüntüsüyle ne dediğimi biliomuyum ki ben.kırmızı başlıklı beybiye de ayıp oldu bi ara gönlünü alırım artık:D

   Sil
 4. Çok şekersin :) Tüm yazılarını okudum ama minnacık bir eleştiri yapabilir miyim? Numara vermek yerine, kısa da olsa isimlerini yazabilir misin? Bizde bir yukarı bir aşağı bakıp durmayız böylece. Ne dersin?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o minnacık eleştirin benim de en gıcık olduğum şey biliomusun bloglarda.hatta bi yerden sonra öeeh yeter diyip okumuyorum bile çoğunu.meğerse millet de üşendiğinden yaparmış öyle:))

   vanilya club'tan çıktım ama başka maddeli post yazacak olursam söz dikkat edicem:))
   çok çok teşekkür:)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...