20 Haziran 2012

Çok şeker haberler!


Gün geçmiyor ki cupcake tadında bir olay yaşanmasın.Bu arada ben yaşıyormuşum.O kadar zaman yazmayınca öldüm sandım çünkü.


Hayat esasen pek bir ilginç.Ben daha taşırmadan oje sürmeyi beceremezken ombre manikür yapan (kağıdın üzerinde falan denemiş renkleri,boru değil) bir yetenek daha yeni makyaj blogu açıyor.Ha geç oldu da kendi mi kaybetti,yoo dostum yoo.Blog dünyasının geçip giden vaktine oldu olan.


Makeup is Rehab (adı da güzel kendi de maşallah) fırından yeni çıkmış ve mutlaka takip edilmesi gereken bir blog.


Şimdi yeni dedim diye okuyacak bir şey yok sanmayın.Yazmış döktürmüş ombre tırnaklım.Ayrıca benim en sevindiğim nokta da ürünlerin gerçekten almayı düşündüğüm -aslında kaliteli ürün alınacaksa çoğumuzun ilk aklına gelen- malzemeler olması.


Şimdi bazılarını daha çok istiyorum bazılarını da beynimin tek demirbaş listesi olan wishlist'imden çıkardım.Neticede hakkıyla yazılmış blogları okumak alışverişi verimli hale getiriyor,bunu bilir bunu söylerim.(Hakkı kimse artık.)


Makeup is Rehab şiddetle tavsiye edilir,keyifle okunur!

3 yorum:

  1. aaaaa canım benim ya post girmiş benim için!!Çok teşekkür ederim efenim hem kendimi hem en birinci destekçimi utandırmadan şu işin hakkından gelirim umarım :)))Bu arada senin yazılarını da özlemişiz yahu:)Çok teşekkür ederim komşucum :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. hakkından geldin bile şampiyon,süpersin süper:D bu hızla devam zira bloga girip de yeni yazı görmeyecek olursam iki kulaçlık yerdesin :)))

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...